Cégadatok

-Ingyenes helyszíni felmérés az ország teljes területén-

  • Cégadatok: Magyar Festék Kft.
  • Székhely: 1238 Budapest, Wekerle Sándor u.13 ezen a címen kiszolgálás nincs.
  • Raktár: Dabas, kiszolgálás az interneten leadott megrendelések esetén.
  • Adószám: 22908865-2-43
  • Mobil.: +36 20 31 22 433
  • E-mail: info@homlokzatihoszigeteles.hu

Árajánlatadás 24 órán belül (ingyenes)

(Budapest esetén kérem kerületet is írjon!)

Értékesítési és kivitelezői levelezési címeink:

  •  Békéscsaba (Békés): bekescsaba@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Budapest: budapest@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Debrecen (Hajdú-Bihar): debrecen@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Eger (Heves): eger@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Győr (Győr-Moson-Sopron): gyor@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Kaposvár (Somogy): kaposvar@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Kecskemét (Bács-Kiskun): kecskemet@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén): miskolc@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg): nyiregyhaza@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Pécs (Baranya): pecs@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Salgótarján (Nógrád): salgotarjan@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Szeged (Csongrád): szeged@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Szekszárd (Tolna): szekszard@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Székesfehérvár (Fejér): szekesfehervar@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok): szolnok@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Szombathely (Vas): szombathely@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Tatabánya (Komárom-Esztergom): tatabanya@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Veszprém (Veszprém megye): veszprem@homlokzatihoszigeteles.hu
  • Zalaegerszeg (Zala): zalaegerszeg@homlokzatihoszigeteles.hu